В мальовничому місті Мукачево по вулиці Миру розташований дошкільний навчальний заклад №23 "Промінці".

Ми працюємо за комплексною програмою "Дитина в дошкільні роки", яку зорієнтовано на цінності та інтереси дитини, урахування вікових можливостей, на збереження дитячої субкультури, на ампліфікацію дитячого розвитку, взаємозв"язок усіх сторін життя малюка.

Враховуючи соціальний розвиток суспільства та психолого-педагогічної науки, сучасні вимоги практики та обов"язковість дошкільної освіти, яка визначена Законом України "Про внесення змін до заканодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу" (2010 р.) виникла назва нашого садочка. ЇЇ складає акровірш, в якому розкриті пріоритетні завдання, що стоять перед працівниками нашого садочка:

ПІЗНАННЯ

РОЗВИТОК

ОЗДОРОВЛЕННЯ

МОРАЛЬ

ІГРИ

НАВЧАННЯ

ЦІННІСТЬ

ІНТЕГРАЦІЯ

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

19 лип. 2017
Розвага "Рости здоровим, малюк!" (Фото на сторінці Управління освіти, молоді та спорту м. Мукачево)
Для дітей в інформаційно – розважальній формі було проведено розвагу «Рости здоровим, малюк!»

12 лип. 2017
Солодке свято шоколаду (фото на сторінці Facebook ДНЗ 23 «Промінці» Мукачево)
11 липня - свято всіх ласунів - Всесвітній день шоколаду.

7 лип. 2017
Літо - літечко
«Літо – це чудова пора року. І варто його проводити відповідно. Намагатися отримати від цього якомога більше вражень і радості, щоб потім, холодними зимовими вечорами, грітися теплими спогадами про чудово проведений час». Протягом літа ми постійно будемо ділитися з Вами фото додатками подій, що відбуваються у нашому садочку. І літо пройде для нас під гаслом «Промінці – молодці!»

6 лип. 2017
Наші гості (фото на сторінці Facebook ДНЗ 23 «Промінці» Мукачево)
В гостях у нашому садочку вчителі та учні професійної школи сучасної та класичної хореографії

22 вер. 2016
Тиждень Євромобільності (фото на сторінці Facebook ДНЗ 23 «Промінці» Мукачево)
З 16 по 22 вересня в понад 5000 містах Європи проходить тиждень мобільності.

1 вер. 2016
1 Вересня святкують "Промінці"! (фото на сторінці Facebook ДНЗ 23 «Промінці» Мукачево)
І ось вона настала та хвилина Коли наш дзвоник продзвенить. Нехай дзвенить – веселий, галасливий, Хай буде рік для нас усіх щасливий!