Тиждень Євромобільності (фото на сторінці Facebook ДНЗ 23 «Промінці» Мукачево)

22 вер. 2016
З 16 по 22 вересня в понад 5000 містах Європи проходить тиждень мобільності.

Для того, щоб привернути увагу людства до проблем, пов’язаних з використанням транспорту, з 16 по 22 вересня в понад 5000 містах Європи проходить тиждень мобільності. Ми не залишились осторонь цікавих і корисних заходів. Провели з дітьми старших груп  бесіди про екологію та здоровий спосіб життя, пішохідні переходи та екскурсії вулицями міста, до набережної річки Латориця, парку ім. К. Скрябіна, організували виставку дитячих малюнків "Мукачево - моє місто", вихованка нашого садочка Анастасійка Гуранич прийняла участь у конкурсі малюнку на асфальті серед дошкільних закладів міста за темою "Мукачево - чисте місто", маленькі велосипедисти та активні вболівальники груп "Веселка" та "Дзвіночки" прийняли участь у велопробігу центральними вулицями Мукачева, в нашому садочку ми радо прийняли вихованців ДНЗ № 12 і разом провели розвагу "Здоровим будь, малюк!", на яку запросили представників патрульної служби, корисними і повчальними були поради поліцейських, діти отримали в подарунок книги з цікавою інформацією. Приємно відзначити активну участь батьків наших вихованців в цих заходах, дякуємо всім, хто охоче долучився до організації і проведення цих днів.