Розвага "Рости здоровим, малюк!" (Фото на сторінці Управління освіти, молоді та спорту м. Мукачево)

19 лип. 2017

Одним із актуальних завдань у практиці роботи нашого дошкільного навчального закладу є надання дітям знань про основи здоров’я, вироблення навичок збереження, зміцнення і відновлення здоров'я дітей. Для досягнення найкращих результатів ми спрямовуємо свою діяльність з дошкільниками на об’єднання різних цікавих форм роботи, в якій задіяні вихователі, фізінструктор, музичний керівник та старша мед. сестра.  Для дітей в інформаційно – розважальній формі було проведено розвагу «Рости здоровим, малюк!» Під час перегляду презентації діти пригадали про режим дня, культуру гігієни та харчування, правила безпечної поведінки та першу медичну допомогу. В практичних діях разом з мед сестрою «надавали першу допомогу» один одному. А потім була «Хвилинка – вітамінка» - діти смакували фруктами та соками. Ми впевнені, що після такого серйозного і водночас веселого навчання кожна дитина буде бережно ставитися до власного здоров’я  і здоров’я  оточуючих; прагнути до адекватного сприйняття знань і навичок по його зміцненню, їх втіленню у повсякденне життя. БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!