19 лип. 2017

Розвага "Рости здоровим, малюк!" (Фото на сторінці Управління освіти, молоді та спорту м. Мукачево)

Для дітей в інформаційно – розважальній формі було проведено розвагу «Рости здоровим, малюк!»
12 лип. 2017

Солодке свято шоколаду (фото на сторінці Facebook ДНЗ 23 «Промінці» Мукачево)

11 липня - свято всіх ласунів - Всесвітній день шоколаду.
7 лип. 2017

Літо - літечко

«Літо – це чудова пора року. І варто його проводити відповідно. Намагатися отримати від цього якомога більше вражень і радості, щоб потім, холодними зимовими вечорами, грітися теплими спогадами про чудово проведений час». Протягом літа ми постійно будемо ділитися з Вами фото додатками подій, що відбуваються у нашому садочку. І літо пройде для нас під гаслом «Промінці – молодці!»
6 лип. 2017

Наші гості (фото на сторінці Facebook ДНЗ 23 «Промінці» Мукачево)

В гостях у нашому садочку вчителі та учні професійної школи сучасної та класичної хореографії
22 вер. 2016

Тиждень Євромобільності (фото на сторінці Facebook ДНЗ 23 «Промінці» Мукачево)

З 16 по 22 вересня в понад 5000 містах Європи проходить тиждень мобільності.
1 вер. 2016

1 Вересня святкують "Промінці"! (фото на сторінці Facebook ДНЗ 23 «Промінці» Мукачево)

І ось вона настала та хвилина Коли наш дзвоник продзвенить. Нехай дзвенить – веселий, галасливий, Хай буде рік для нас усіх щасливий!
19 серп. 2016

Яблуневий Спас (фото на сторінці Facebook ДНЗ 23 «Промінці» Мукачево)

В храмі батюшка службу править, Преображення Господнєє славить. Червонобоке яблучко хвалить! Хочемо і ми те яблучко скуштувати, Щоб весь рік здоровими бути і не сумувати!
21 лип. 2016

Ми - мукачівці! (фото на сторінці Facebook ДНЗ 23 «Промінці» Мукачево)

Екскурсія до замку Паланок
13 лип. 2016