14 квіт. 2014

Прикрась Великоднє дерево (фото див. у фотогалереї)

вихованці дошкільних груп взяли участь у акції «Прикрась Великоднє дерево». Кожен хто мав бажання приніс писанку і разом із вихователями помістили їх на гілках дерев та кущів, які ростуть на подвір’ї закладу.
1 квіт. 2014

День сміху

Запрошуємо на гумористичну програму "Діно дарує посмішки". На Вас чекають золотисті переливі гарного настрою, дощ теплих емоцій, опади яскравих посмішок та феєрверк з мильних бульбашок.
28 бер. 2014

Конкурс декламаторського мистецтва "Мова моя солов"їна"

Вихованці старшої групи змагалися на краще декламування вірша на тему "Мова моя солов"їна"
19 бер. 2014

Атестація педагогічних працівників

В закладі пройшла чергова атестація педагогічних працівників (фото заняття див. "Методична робота - атестація педагогічних працівників" головне меню)
6 бер. 2014

Мамине свято

Нарешті веснонька люба прийшла - мамине свято нам принесла!
31 січ. 2014

Снігове містечко

Увага ! Увага ! Снігове містечко "Промінці" ЗАПРОШУЄ : до казкової подорожі парком снігових фігур,катання на сніговій горці, до снігового тунелю та до справжніх снігових забав просто неба !
30 січ. 2014

Снігові фантазії

Конкурс на кращу снігову фігуру
29 січ. 2014

День Здоров"я

Зима прийшла - батькам і діткам розваги принесла !
17 січ. 2014

Коляд, коляд, колядниця...