Мукачево. ДНЗ № 23

Історія

Трохи з історії нашого дошкільного закладу. В червні 1946 року одним із перших в Закарпатській області було створено дитячі ясла №3 на 30 місць ( №1 - в Ужгороді, №2 - в Берегово ). Дитячі ясла розміщено в пристосованих приміщеннях, де раніше була церковно-приходська школа.

Першою завідуючою була Андрієва В.В. А з вересня 1978 року по 2004 рік  завідуючою працювала Павленко Марія Петрівна, відмінник народної освіти .

Поступово дитячі ясла розширювались за рахунок вивільнених приміщень і число місць збільшилось до 165. До 1970 року ясла належали Міністерству охорони здоров"я, а з 1979 року дитячі ясла було підпорядковано Міністерству Освіти і реорганізовано в ясла-садок №23 .

До 1992 року в дошкільному закладі було пічне опалення, харчоблок працював на природному топливі, були важкі умови праці для обслуговуючого персоналу. На теперішній час у дитсадку своя автономна котельня, що дає можливість при необхідності створювати оптимальний тепловий режим у приміщеннях груп.

Зараз в дошкільному закладі функціонує 6 груп, із них : 1 старша, 2 середні, 1 молодша, 2 ясельні групи. Списковий склад на 01 вересня 2013 р. 154 дітей .