Степ-аеробіка для малят

  Провідну роль в оздоровленні дитячого організму відіграють усі види фізкультурно-оздоровчої роботи. «Рух - це життя» фраза зовсім не нова, проте актуальна. Потребу дитини в русі необхідно всіляко підтримувати. Тому у нашому садочку використовуються степ-сходинки, як засіб розвитку координації рухів дошкільнят.

    Вихованці, виконуючи під музичний супровід певні рухи на степ-платформах, різні варіанти кроків з підйомом та спуском з платформи, швидкі переходи, часто змінюючи при цьому ритм і напрямок рухів, отримують навантаження, яке відповідає біговому тренуванню.

     Степ-аеробіка відрізняється від інших видів аеробіки тим, що ритмічні рухи вгору та вниз виконують на спеціальній степ-платформі. Ці вправи дають змогу:

·         розвивати рухливість у суглобах;

·         тренувати рівновагу;

·         зміцнювати м'язи ніг;

·         тренувати серцево-судинну систему та органи дихання;

·         розвивати окомір, рухові якості тощо.

     Крім того, техніка степ-аеробіки сприяє формуванню у дітей правильної постави.

   Особливе місце на заняттях зі степ-аеробіки посідає музика. Вона є одночасно мотивуючим чинником, спрямовує хід тренування і визначає швидкість рухів. Тому, музичний супровід інструктор з фізкультури добирає, зважаючи на наявність у композиції чіткого ударного ритму. Для кожного етапу заняття підібрається музика відповідного темпу і тривалості.